Treyki Kişi ve Nesne Takip Sistemi Paketi

Sevdikleriniz ve değerli varlıklarınız Treyki ile gözünüzün önünde ve güvende.

İhtiyacınız olan herşey tek bir pakette:

• Treyki
• Yazılımlar
• Lisanslı Haritalar
• 7/24 Çağrı Merkezi

 


Treyki

Küçük ebatları ve hafifligi ile çantada, cepte hatta bir klips ile üstte kolayca tasınabilir,
Tek bir butona basarak önceden tanımlanmış numaralara Acil Durum (SOS) sinyali gönderebilir,
Aranabilir veya tek bir tuş ile önceden tanımlanmış bir numarayı arayabilir. Handsfree özelliği ile sesli görüşme yapılabilir,
Tanımlanabilir butonlar sayesinde tek bir tuş ile önceden tanımlanmış kişi veya kişilere SMS veya e-posta gönderebilir,
Entegre G-Sensör sayesinde çarpma, düşme gibi durumları algılayabilir.


Gelişmiş Yazılım Uygulamaları

 

Treyki Paketi ile size verilecek şifrelerle Treyki’nizi ister “Web Tabanlı Yazılım” ile, isterseniz bilgisayarınıza kuracağınız “Desktop Yazılımı” ile kolayca takip edebileceksiniz. Arvento’nun akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar için geliştirdiği iPhone, iPad, BlackBerry, Android  ve Nokia uygulamalarını indirerek Treyki’nizi cep telefonunuz ve tablet bilgisayarlarınızdan da kolaylıkla izleyebileceksiniz.

 

Desktop Yazılımı

Web Tabanlı Yazılım

Akıllı Telefon ve Tablet Uygulamaları

3780 SMS

Lisanslı Haritalar

 

Dünyanın Haritası Sokak Sokak Ekranınızda

Treyki Paketinde Avrupa, Azerbaycan, Arap Yarımadası, CIS ülkeleri ile K.K.T.C. haritalarının yanı sıra Türkiye’de 81 ilin ve birçok ilçenin cadde, sokak ve önemli yerler detayındaki lisanslı haritalarını kullanabilecek, Treyki’nizi bu haritalar üzerinde izleyebileceksiniz.

2 yıllık abonelik süresince haritalar ücretsiz olarak güncellenecektir. Dilerseniz bina ve bölge ekleyerek, kendinize özel haritalar oluşturabilir, istediğiniz anda Arvento’nun sunduğu lisanslı sayısal haritalar yerine Google uydu haritalarına geçiş yapabilirsiniz.

 

7/24 Çağrı Merkezi

Kesintisiz hizmet ve destek için Arvento çağrı merkezi 7 gün 24 saat sizinle birlikte olacak. Isterseniz opsiyonel olarak satın alabileceğiniz hizmet paketimiz ile araçlarınızı biz takip ve kontrol ederek size raporlayabilir ve acil bir durumda anında sizi bilgilendirebiliriz.